Джош Еммет – Шейн Бургос (анонс та прогноз)

У спів-головному бою турніру UFC Fight Night 173, який рано вранці неділі, 21 червня, за європейським часом відбудеться у Лас-Вегасі, у напівлегкій вазі зійдуться Джош Еммет та Шейн Бургос.

35-річний Еммет підходить до поєдинку на восьмій позиції у рейтингу UFC. У 17 боях у ММА він зазнав лише двох поразок. Вперше він оступився у квітні 2017 року, програвши на UFC 210 Десмонду Гріну, а в останній раз був битий у лютому 2018-го Джеремі Стівенсом. У двох останніх своїх боях Джош виграв. У березні минулого року він нокаутував Майкла Джонсона, а у липні – здолав Мірсада Бектіча.

Зауважимо, що в своїх 15 переможних боях Еммет шість разів розбивав суперників нокаутами, двічі перемагав прийомами та сім раз перемоги приходили до нього суддівськими рішеннями.

У 29-річного Бургос є серія з трьох поспіль виграшних боїв. Усього ж в його пасиві лише одна поразку у 14-ти проведених боях у ММА. У січні 2018 року він нічого не зміг протиставити Келвіну Каттару, та програв технічним нокаутом.

Згадану серію з трьох перемог складають виграші у Курта Холобо у листопаді 2018-го, Куба Суонсі в травні 2019 року та Маквала Амірханова у листопаді минулого року. Всього ж Шейн досягнув 5 перемог нокаутом та п’яти прийомами, а тричі вигравав рішеннями суддів.

Прогноз. Бургос вважається фаворитом майбутнього бою, отримавши від експертів коефіцієнт 1,67 на свою перемогу. Ймовірний успіх Еммета очікується з коефіцієнтом 2,25. У чому саме тут полягає підступ, сказати складно.

Еммет значно слаженніший за свого майбутнього суперника у стійці. Бургос, часом, може впасти у піке, і тоді здатний пропускати все, що буде летіти у напрямку до нього. На стороні Джоша й кращі навички в боротьбі. Все говорить на користь перемоги Еммета. Який саме? Ймовірно, що дострокової.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.