Аманда Нун’єс – Феліція Спенсер (анонс та прогноз)

Головним боєм турніру UFC 250 у Лас-Вегасі стане бразильсько-канадське протистояння Аманди Нун’єс проти Феліції Спенсер у найлегшій жіночій вазі.

Для 32-річної бразилійки Нунь’с майбутній бій стане 24-м у ММА. До нього вона підходить з 19 перемогами (13 КО) та чотирма поразками. На разі вона має серію з десяти переможних поєдинків. В останній раз Аманда була потерпілою аж у вересні 2014 року, коли технічним нокаутом програла американці Кет Зінгало.

У липні 2016-го Нун’єс стала володаркою пояса у найлегшій вазі, потім провела три вдалі захисту. У грудні 2018 року південоамеріканка виграла у співвітчизниці Кріс Кіборг, вона ж – Крістіана Жустіну Венансіу, та завоювала титул у напівлегкій вазі. Після цього Аманда відбила дві спроби з боку претенденток на свої титули. У липні минулого року вона вже у першому раунді технічним нокаутом розбила Хіллі Холм, а у грудні 2019 го на турнірі UFC 245 одноголосним рішенням суддів впоралася із Жермейн де Рандамі з Нідерландів.

У Спенсер за плечима поки десять поєдинків, з яких дев’ять переможні. Програла вона влітку минулого року на UFC 240 тій самій Кіборг одноголосним рішенням суддів. Ту невдачу Феліція заповнила перемогою у наступному бою, який на сьогодні є її крайнім поєдинком. У лютому 2020 року канадка виграла технічним нокаутом у Зари Ферн Дос Сантос.

Експерти відзначають досвід 32-річної Нун’єс. Вона – хороший ударний боєць, з яким по-справжньому складно змагатися у боротьбі. Втім, наголошується, що саме Спенсер може реально показати всі слабкі сторони Аманди в сутичці стоячи. Феліція рухається по прямій, що йде вгору. Принаймні, саме це можна було бачити у її попередніх поєдинках. На жаль, подібного про Нун’єс не скажеш, адже її переможна зустріч з де Рандамі у грудні минулого року залишила багато питань до неї. Дехто схильний всі їх списати на недооцінку суперниці.

Прогноз. Розвиток подій у октагоні напряму залежатиме від рівня готовності Нун’єс. Найменшим недоліком Спенсер зможе сповна скористатися. У цьому навіть не варто сумніватися. Але саме таким своїм статусом Феліція здатна додатково мотивувати бразильянку.

Канадка – андердог майбутнього бою, на перемогу якого виставлений коефіцієнт 6,15. Однак андердог вона небезпечний та далеко не безнадійний. Хочеться вірити, що дострокового завершення в бою не буде. А фаворитка – Нун’єс (коефіцієнт на її успіх дорівнює 1,16) – якщо і виграє, то з великими труднощами.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.