Клаудія Гаделія – Анджела Хілл (анонс та прогноз)

Джексонвільь, що у Флориді, в ніч на 17 травня за європейским часом прийме черговий турнір під егідою Ultimate Fighting Championship – UFC Fight Night 172. У його спів-головному поєдинку в октагоні зійдуться Клаудія Гаделія, що займає шосте місце в рейтингу, та Анджела Хілл.

Бій відбудеться у мінімальній жіночій вазі (до 52 кг). В цьому дивізіоні Гаделія входить у коло топових бійців. До майбутнього бою вона підходить з 17 перемогами в активі та чотирма поразками. Дві невдачі її спіткали у поєдинках з полячкою Йоанною Єнджейчик, а також вона програла Джесіці Андраде та Ніні Ансарофф. Так, доречно зауважити, що Клаудія жодного разу не поступалася достроково, а виключно суддівськими рішеннями.

Поразка від Ансарофф сталося у кар’єрі 31-річної бразилійки аж у грудні 2018 року. Після нього вона провела лише один бій та в ньому перемогла. У липні минулого року на UFC 239 Гаделія одноголосним рішенням суддів здолала Ранду Маркос.

32-річна американка Хілл має у своєму активі 12 переможних боїв та сім невдалих. До поєдинку вона підходить на серії з трьох перемог. При цьому дві з них вона здобула вже у цьому 2020 році. Наприкінці січня вона у другому раунді нокаутувала Ханну Сайферс, а за місяць, наприкінці лютого, суддівськими рішеннями здобула перемогу над Ломой Лукбунмі з Таїланду.

Прогноз. За вагою обидві дівчини рівні (по 52 кг). У зрості Гаделія на 2 см вище за свою суперницю. Втім, цей «недолік» Хілл компенсує розмаом рук (162 проти 160) та, особливо, ніг (96 проти 81). Втім, на цьому переваги Анджели перед Клаудією і завершуються.

У Хілл ще немає гідних перемог над сильними суперницями по дивізіону. Це тому, що вона, як правило, провальна проти тейкдаунів. Розраховувати американка може тільки на свої нокаутуючі навички в стійці. Клаудія ж володіє широким діапазоном прийомів. І в партері, в тому числі. Тому, саме туди вона спробує відвести свою суперницю, щоб там зломити її опір. Так що, Гаделія має виграти. І при цьому – достроково.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.