Бен Ротвелл – Овінс Сен-Пре (анонс та прогноз)

У со-головному поєдинку турніру UFC Fight Night 171, який запланований на 13 травня, зійдуться два американських важковаговика Бен Ротвелл та Овінс Сен-Пре.

Протистояння обіцяє бути захоплюючим із, можливо, несподіваною розв’язкою. 38-річний Ротвелл вважається андердог бою. І, якщо поверхньо, то для цього є достатньо підстав. «Великий Бен» у своїй кар’єрі  (49 боїв, з яких 37 переможних, 75% перемог нокаутом) вже пережив дві допінгові дискваліфікації. У серпні 2013 він отримав 9 місяців за штучно підвищений рівень тестостерону. А у лютому 2017-го знову попався на синтетичному тестостероні, який він нібито використовував, щоб швидше залікувати травму коліна та встигнути відновитися до поєдинку проти Фабрісіу Вердума. USADA виправдання Бена не прийняла та відсторонила його від боїв до лютого 2019 року.

Після повернення у октагон Ротвелл програв болгарину Благою Іванову та білорусу Андрєю Арловському. Лише в грудні 2019 року він зміг виграти, відправивши у технічний нокаут Стефана Стрюве з Нідерландів. Ця перемога стала для американця першої з січня 2016-го.

37-річний Сен-Пре (37 боїв, 24 перемоги, 13 поразок) також підходить до поєдинку на одній перемозі у трьох крайніх боях. У жовтні 2018 року він одноголосним рішенням суддів поступився Домініку Рейєсу, потім в квітні 2019 здався українцеві, який проживає в Росії, Миките Крилову. Переможним для Овінса став поєдинок проти поляка Міхала Олєксєйчука, що відбувся у вересні минулого року.

Для Сен-Пре важка вагова категорія – не його рідна. Зі своїми 93 кг він потрапляє до неї за мінімально допустимим показником. Цього не можна сказати про Ротвелла, який при зрості у 193 см (зріст Сен-Пре – 190,5 см) має вагу 120 кг. Різниця у вазі між бійцями більш ніж істотна, хоча у зрості – не дуже. Як вже зазначалося, у Ротвелла 75% перемог були досягнуті нокаутами. У Овінса цей показник дорівнює 46%. А ось за виграшами сабмішеном співвідношення протилежне: у Бена 17%, а у Овінса – 33%.

Рекомендована ставка. Експерти вважають фаворитом Сен-Пре, але даний статус, якщо він у нього і є насправді, то дуже натягнутий. Удар у Ротвелла по-справжньому разючий, і тримати його стійко може не кожен. Втім, якщо Бен за хвилину завдає більше трьох ударів, а Овінс до цього показника сильно не дотягує, то Ротвелл пропускає за хвилину в середньому відразу 6,36 проти 3,97 у Сен-Пре.

Ротвел свого останнього суперника – Стрюве – нокаутував у другому раунді, а Сен-Пре виграв у Олєксєйчука задушенням, і також у другій п’ятихвилинці. Загалом, зараз у октагоні доведеться зійтися двом протилежностям. Багато що в бою буде залежати від того, кому вдасться першим заволодіти ініціативою. Якщо бійці будуть залишатися на ногах, тоді перевага має бути за Ротвеллом, а якщо підуть у партер – там повинен домінувати вже Сен-Пре.

Незважаючи на статус андердога, у поєдинку все ж варто очікувати перемоги Бена Ротвелла. На свіжості він здатний суперника пристойно потрясти, та міцно вивести його з рівноваги.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.