Дональд Серроне – Ентоні Петтіс (анонс та прогноз)

Попередній кард турніру UFC 249 очолить бій у напівсередній вазі між Ентоні Петтісом та Дональдом Серроне.

У октагоні один-з-одним зійдуться 15-й та 6-й, відповідно, номера в рейтингу промоушена. Це буде другий очний поєдинок бійців. У січні 2013 року вони вже зустрічалися. Тоді технічним нокаутом в першому раунді переміг Петтіс.

37-річний «Ковбой» Серроне підходить до майбутнього бою на серії з трьох поразок. У червні 2019 року він програв Тоні Фергюсону, потім у вересні поступився Джастіну Гетжі, ну а в січні 2020-го, як відомо, виявився за 40 секунд «знищеним» Конором Макгрегором.

Незважаючи на серію невдач, Дональд зберігає за собою високу шосту позицію в рейтингу UFС. Всього у кар’єрі він провів 51 бій, в яких здобув 36 перемог. Втім, останні невдачі «Ковбоя» свідчать про явне зниження його міці та потенціалу, в цілому. І, тим не менш, Серроне все ще залишається на рівні, вміючи тримати дистанцію та грамотно атакувати. А ось проти активного та щільного пресингу він вже суттєво пасує.

33-річний уродженець Вісконсіна Петтіс не менш досвідчений, ніж Серроне. Він провів 32 бої, в 22-х з яких здобув перемоги. При цьому рівно половину своїх перемог Ентоні здобув нокаутами (28% у Серроне), а ось сабмішенамі виграв лише в 32% випадків (у «Ковбоя» цей показник дорівнює 47%).

Петтіс володів чемпіонським поясом у легкій вазі. Нагадаємо, його володарем він став в серпні 2013 (виграв у Бенсона Хендерсона), потім захистив у бою з Гілбертом Мелендесом та позбувся в березні 2015-го, програвши Рафаелю Дус Анжусу. До майбутнього бою Ентоні підходить на серії з двох невдач, або при двох перемогах у шести останніх поєдинках. У серпні 2019 року він поступився Нейту Діасу, а в січні цього року достроково здався Карлусу Діегу Феррейрі на UFC 246 – тому самому, коли «Ковбой» був побитий Макгрегором.

Рекомендована ставка. Серроне вважається андердог поєдинку. І це не дивно, адже Петтіс значно перевершує його у вибуховій силі, та явно буде мати перевагу за рахунок своїх фірмових ударів ногами, освоєних у тхеквондо. Втім, приблизно після другого раунду Ентоні може різко піти на спад – його проблеми з витривалістю не є великим секретом.

Виходячи з цього, в майбутньому бою варто очікувати дострокову перемогу Петтіса. На його боці буде невелика психологічна перевага через перемогу над «Ковбоєм» в далекому вже 2013-му. Але не тільки це дозволить Ентоні домогтися перемоги. Хоча, можливо, і це теж, адже Серроне буде рватися до реваншу, та може на цьому завзятті грунтовно «погоріти».

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.