Френкі Едгар – «Корейський Зомбі» (анонс та прогноз)

На турнірі UFC Fight Night 165 у Пусані, який відбудеться в суботу, 21 грудня, зійдуться 38-річний американець Френкі Едгар та південнокореєць Чон Чхан Сон, або «Корейський Зомбі».

Не варто забувати про те, що уродженцю Нью-Джерсі доведеться увійти в октагон проти, по суті, його господаря на короткому повідомленні. Спочатку зійтися з Чон Чхан Соном мав 28-річний Брайан Ортега. Але приблизно за два тижні до бою він відмовився від нього, пославшись на травму ноги. Оперативно свою згоду на поєдинок дав екс-чемпіон UFC у легкій вазі Едгар.

Американець та кореєць зустрінуться у напівлегкій вазі. Ситуація у Френкі практично патова – йому необхідна тільки перемога, інакше в подальшому його бійцівські вісти просто знеціняться. У своєму останньому бою він не зміг здійснити замах на чемпіонський пояс, яким тоді володів Макс Холлоуей. Та й загальна динаміка останніх результатів у Едгара дуже нестабільна, хоча він і зустрічався виключно з топовими опонентами.

У шести своїх останніх бою американець одержав три перемоги (один раз нокаутом) та зазнав три поразки (двічі – рішенням суддів). До слова, в одному з поєдинків Френкі засмутив Ортега, якого йому тепер належить замінити.

Втім, нині далеко не у фаворі знаходиться й «Корейський Зомбі». У чотирьох своїх останніх боях він двічі виграв та двічі програв. Однак в червні цього року він відсвяткував перемогу над Ренату Мойкану, відправивши того у технічний нокаут вже в першому раунді.

Варто відзначити те, що Чон Чхан Сон – яскравий представник ударного стилю. Це, мабуть, наслідок отриманої ним школи у хапкідо та тхеквондо. Але йому вкрай рідко вдається вигравати достроковими ударами, більше – за очками. Проте поєдинки за його участю – це завжди яскраві шоу, в яких є на що подивитися та чим помилуватися.

Прогноз. На рахунку у «Корейського Зомбі» є відразу вісім перемог прийомами в боротьбі. Це означає, що він вміє боротися та бути при цьому переможцем. Як то кажуть, не ударами в стійці єдиними. Немає сумнівів, Едгар має розуміти небезпеку встрявання з корейцем у кік-«перестрілку». Тому, він повинен спробувати шлях до успіху через боротьбу. Чи виявиться вірним подібне припущення чи ні, покаже тільки сам поєдинок. А ось він має всі передумови для того, щоб тривати всі п’ять раундів.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.