UFC Fight Night 163. Забіт Магомєдшаріпов vs Келвін Каттара (анонс та прогноз)

Московська «ЦСКА Арена» у суботу, 9 листопада, прийме бійцівський турнір під егідою Ultimate Fighting Championship.

В історії російської столиці це буде третій турнір UFC. У ньому що основний, що попередній карди будуть по максимуму наповнені місцевими бійцями, які є на контракті у промоції.

Головною подією вечора стане поєдинок у напівлегкій вазі Забіта Магомєдшаріпова та Келвіна Каттара. Бійці мали зустрітися ще 19 жовтня на UFC on ESPN 6 у Бостоні, але організатори прийняли рішення про перенесення бою до Москви. На даний момент у бійцівської кар’єрі Забіта 17 перемог при одній поразці, проте у UFC він виграв всі чотири бої, в яких брав участь. Що до Келвіна, то всього на його рахунку 20 перемог та три поразки. У UFC він у п’яти боях взяв чотири перемоги. Обидва бійці рвуться до титульного бою, тому на цьому шляху їм обом необхідна тільки перемога.

Соголовною подією UFC Fight Night 163 стане бій між Алєксандром Волковим таГрегом Харді. Спочатку Волков мав зійтися у головному бою вечора з Джуніором дос Сантосом з Бразилії, але той відмовився від поєдинку, пославшись на бактеріальну інфекцію у нозі. Бразильця замінив 31-річний екс-гравець у американський футбол Грег Харді. Для бійця з США це буде лише п’ятий поєдинок у UFC, тому можлива перемога над настільки досвідченим бійцем як Волков йому ой як потрібна для просування вгору рейтинговими сходами.

У росіянина з мотивацією справа йде трохи гірше, так як суперника підібрали йому відверто малодосвідченого та не дуже рейтингового. При нинішніх 30 перемогах в кар’єрі та 7-ми поразках у Волкова є всі шанси, щоб відкрити четвертий десяток успішних поєдинків.

З інших боїв вечора експерти виділяють поєдинок попереднього карда за участю Абубакара Нурмагомєдова – двоюрідного брата Хабіба Нурмагомєдова. Він уже провів у ММА 18 боїв, в яких здобув 15-ть перемог. У дебютному бою під егідою промоції, в якому йому буде протистояти Давід Завада, всі чекають від нього тільки перемоги.

Прогноз. Букмекери виставили на перемогу Магомєдшаріпова коефіцієнт 1,32, а ймовірний успіх Каттара оцінений коефіцієнтом 3,40. Відповідно до такого розкладу, Забіт – фаворит бою. Але від нього чекають не лише перемоги, скільки яскравого шоу, на що він, поза сумнівів, здатний. Келвину, втім, сумувати завчасно не варто. Він може й повинен буде брати своє самовіддачею та завзяттям. Немає ніяких причин очікувати того, що він стане в бою хлопчиком для биття.

Основний кард

Забіт Магомєдшаріпов (146) – Келвін Каттара (146)

Алєксандр Волков (251) – Грег Харді (265)

Зелім Імадаєв (171) – Денні Робертс (170)

Хадіс Ібрагімов (206) – Ед Херман (206)

Рамазан Емєєв (171) – Ентоні Рокко Мартін (171)

Шаміль Гамзатов (206) – Клідсон Абреу (206)

Попередній кард

Магомєд Анкалаєв (205) – Далча Лунгіамбула (204)

Рустам Хабілов (171) – Сергій Хандожко (171)

Роман Копилов (185) – Карл Роберсон (185)

Абубакар Нурмагомєдов (170) – Давид Завада (170)

Алєксандр Яковлєв (156) – Рузвельт Робертс (156)

Джессіка-Роуз Кларк (135) – Пенні К`янзад (136)

Грігорій Попов (136) – Деві Грант (136)

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.