Джошуа – Руїс: анонс і прогноз на бій

2Цієї суботи чемпіон світу за версіями IBF, WBA, WBO та IBO в надважкій вазі британець Ентоні Джошуа проведе свій дебютний бій на американському рингу. Його суперником стане американський боксер мексиканського походження Енді Руїс. Деякі любителі боксу вважають цей бій місматчем – мовляв, Руїс занадто низькорослий і товстий для того, щоб скласти серйозну конкуренцію Джошуа. Але чи так це насправді?

Енді Руїс – невисокий, за сьогоднішніми мірками, супертяж. І так, у нього дійсно багато зайвої ваги. Але Енді – добре навчений боксер з хорошою аматорською школою, дуже швидкими руками і досить важким ударом. До того ж, Руїс володіє дуже міцним підборіддям – жодного разу за 33 поєдинки на професійному рингу і 110 на аматорському він не бував навіть в нокдауні. Ну, і не потрібно забувати про мексиканський характер Енді – він завжди йде вперед, прагне загострювати ситуацію в рингу, причому в атаках він різноманітний – працює комбінаціями, які поєднують в собі удари як в голову, так і по корпусу.

При цьому, недоліки Руїса також очевидні – це і далеко не найкраща робота ніг, і досить слабкий захист, особливо проти джеба і аперкоту. Тому тактика Джошуа в цьому бою буде гранично ясна – тримати Енді на дистанції, розбиваючи його джебом, а при спробі Руїса зблизитися, зустрічати його важкими хуками і аперкотами. Ну, і, звісно ж, не дивлячись на перевагу в ударній потужності, в жодному разі не йти з Руїсом в розмін ударами, де у Енді буде перевага за рахунок швидкості рук і компактності ударів.

Не варто забувати, що Руїс провів абсолютно рівний бій з Джозефом Паркером – єдиним з суперників Джошуа, який зміг протриматися в бою з ним до фінального гонгу. Так що легкої прогулянки в цьому бою для Джошуа навряд чи варто очікувати, якщо говорити про яскравий і швидкий нокаут. Швидше за все, в перших двох раундах Руїс виглядатиме дуже непогано, але коли Джошуа прорахує алгоритм його дій і остаточно знайде найкращу для себе дистанцію, де він одночасно зможе залишатися поза досяжністю ударів Руїса і проводити свої атаки, бій перейде в одностороннє русло і закінчиться перемогою Ентоні Джошуа технічним нокаутом в шостому-восьмому раунді.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.