Чемпіонство Вайлдера в цифрах і фактах

2Минулої суботи американський супертяж Деонтей Вайлдер вдев’яте захистив титул чемпіона світу за версією WBC в надважкій вазі, нокаутувавши у першому раунді свого співвітчизника Домініка Брізіла. Тим самим Вайлдер увійшов в “елітний клуб“ чемпіонів-супертяжів, які захищали свій титул 9 та більше разів поспіль. До Вайлдера таких боксерів в історії надважкого дивізіону було всього 9 – це Джо Луїс (25 захистів титулу), Ларрі Холмс (20), Володимир Кличко (18), Томмі Барнс (13), Мухамед Алі (10 захистів титулу під час першої чемпіонської каденції і 9 під час другої), Джо Фрейзер, Майк Тайсон, Леннокс Льюіс та Віталій Кличко (всі по 9).

Для порівняння з Вайлдером ми візьмемо 9 перших захистів титулу боксерів, які захищали свої титули більше разів – Джо Луїса, Ларрі Холмса, Володимира Кличка, Томмі Барнса та Мухамеда Алі, а також всі захисти титулу Джо Фрейзера, Майка Тайсона, Леннокса Льюіса та Віталія Кличка. Серед цих боксерів всі, за винятком Леннокса Льюіса і Томмі Барнса, захистили свої титули у 9-ти переможних боях. У Льюіса з Барнсом, як і у Вайлдера, з цих 9-ти захистів титулу була одна нічия.

За винятком британця Тайсона Ф’юрі, бій з яким закінчився внічию, Деонтей Вайлдер нокаутував кожного претендента на свій титул. А як було з нокаутами у чемпіонів минулого в їх перших 9-ти захистах титулу?

Джо Луїс – 7 нокаутів

Ларрі Холмс – 8 нокаутів

Володимир Кличко – 8 нокаутів

Томмі Барнс – 7 нокаутів

Мухамед Алі (перша чемпіонська каденція) – 7 нокаутів

Мухамед Алі (друга чемпіонська каденція) – 5 нокаутів

Джо Фрейзер – 7 нокаутів

Майк Тайсон – 7 нокаутів

Леннокс Льюіс – 4 нокаути

Віталій Кличко – 6 нокаутів

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.