Вайт – Чісора: прев’ю та прогноз на бій-реванш

2Сьогодні в Лондоні відбудеться останній великий бій цього року у надважкому дивізіоні – на ринзі місцевої О2 Арени зійдуться британські супертяжі Дерек Чісора та Ділліан Вайт. Це буде вже друга зустріч Чісори та Вайта у ринзі – два роки тому вони подарували глядачам 12 раундів незабутнього видовища, видавши один з найкращих боїв у надважкій вазі за останнє десятиліття.

Щоб оцінити шанси Чісори та Вайта у їх сьогоднішньому бою, потрібно подивитися, в чому вони змінилися за останніх два роки, і чи можуть вони боксувати по-іншому у матчі-реванші. Чісора не змінився. Він боксує так, як завжди – постійно йде вперед, викидаючи багато хуків з обох рук на ближній дистанції. Але він може бути кращим, ніж два роки тому – Дерек дуже відповідально готувався до цього бою і зараз виглядає значно краще у фізичному плані. Візуально він виглядає, мабуть, найкраще в своїй кар’єрі. Хоча технічно, стилістично і тактично ніяких змін порівняно з першим боєм проти Вайта від Чісори очікувати не варто.

А от Вайт – це зовсім інша справа. Він став значно досвідченішим за останніх два роки, провівши кілька поєдинків з серйозними суперниками. Він став більш розміреним, менш ‘’диким’’ у своїх діях. Але його темперамент залишився таким же вибуховим, і це може зіграти на руку Чісорі – якщо йому вдасться вивести Ділліана з психологічної рівноваги, Вайт може зірватися в обмін ударами, де у Чісори будуть найкращі шанси, адже у ближньому бою він почувається як риба у воді.

Що стосується прогнозів на цей бій, то у двох провідних британських супертяжів сучасності – Ентоні Джошуа і Тайсона Ф’юрі – вони кардинально відрізняються. Джошуа вважає, що Чісора надере Вайту одне місце, а Ф’юрі впевнений, що Ділліан легко перебоксує Дерека. Ми ж вважаємо, що у Вайта дійсно є всі шанси виграти цей бій, однак легкою його перемога не буде – час від часу він таки зриватиметься в обмін ударами, забуваючи й про джеб, і про роботу на відходах. Тому у Чісори будуть успішні моменти у цьому бою, і їх буде немало. Але загалом тренерський штаб Вайта не дасть йому вести весь бій на середній та ближній дистанції, тому можна очікувати більш розміреного і менш видовищного бою, ніж два роки тому. І перемоги Ділліана Вайта одноголосним рішенням суддів, яка вже не викличе суперечок серед вболівальників та експертів.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.