Прев’ю бою Андре Ворд – Карл Фроч

Поєдинок за об’єднання титулів в другій середній вазі, фінальний бій турніру “Super Six” і просто дуже цікаво подія у світі боксу – ось що чекає на любителів боксу 17 грудня, коли на рингу арени “Boardwalk Hall” в Атлантік-Сіті зійдуться американець Андре Ворд (24-0, 13 КО) та британець Карл Фроч (28-1, 20 КО).

Одразу зазначимо, що фаворитом у цьому поєдинку більшість експертів вважають Ворда, і це й не дивно – навіть якщо не враховувати результати боїв зі спільним суперником (Кесслером, якого Ворд впевнено переміг, і який завдав Карлові Фрочу першої поразки на професійному ринзі), очевидно, що перед Фрочем в цю суботу стоятиме дуже непросте завдання. Ворд – далеко не найвидовищніший боксер, він не володіє дуже потужним ударом, і не є якимось суперобдарованим атлетом типу Флойда Мейвезера. Його козирі – відмінна техніка, надзвичайно високий боксерський інтелект та дуже нестандартний стиль. Жоден боксер ще так і не знайшов ключа до розгадки цього стилю, і Карлу Фрочу також зробити це буде непросто.

Очевидно, що для перемоги Фрочу знадобиться постійно тиснути на Ворда, викидати багато ударів, працювати по корпусу американця, щоб втомити його. Але при цьому не можна забувати й про захист – Ворд дуже добре діє на контратаках, і хоча він не є типовим нокаутером, але його удари достатньо важкі для того, щоб нехтувати захистом.

Зі свого боку, Ворду потрібно буде максимально знизити ефективність Фроча в атаці, а робити це він вміє – пам’ятаєте, як некомфортно в поєдинку з ним почував себе Міккель Кесслер? Ворд наче читає всі ходи суперника наперед, і його дуже важко чимось здивувати. Завдання Фроча – перевести бій на середню та ближню дистанцію, бо якщо бій проходитиме в позиційній боротьбі, шансів на перемогу у нього не буде. Але зробити це буде важко, враховуючи те, як добре працює Ворд на ногах, як прораховані всі його дії.

На мою думку, Карл Фроч з перших секунд бою піде вперед і намагатиметься поставити Ворда в незручне положення, викидаючи багато ударів, однак американець буде значно точнішим у своїх діях, і раз за разом ловитиме Фроча на контратаках. Ближче до другої половини бою перевага Ворда ставатиме все помітнішою, а в чемпіонських раундах Фроч намагатиметься вирвати перемогу нокаутом, а Ворду залишатиметься лише спокійно дотриматись до фінального гонгу, що йому й вдасться зробити.

Прогноз Boxingnews.com.ua: перемога Андре Ворда одноголосним рішенням суддів.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.