Сіра полоса Володимира Кличка

“Все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими”, – Фрідріх Ніцше.

Коли в суботу вранці я зайшов на один з англомовних боксерських сайтів, я побачив дуже неприємний заголовок: “Володимира госпіталізовано, але бій з Мормеком не скасовано”. В голові одразу ж промайнули спогади про минулорічне скасування бою з Дереком Чісорою і найбільшу паузу між боями в кар’єрі Володимира. Єдиним, що вселяло надію, була друга частина заголовку і текст самої новини, в якому менеджер братів Кличків Бернд Бенте казав, що бій з Мормеком все ж відбудеться.

Я одразу ж вирішив зв’язатися з моїм другом, який вже дуже багато років працює в команді братів Кличків, і він підтвердив, що Володимир почувається значно краще, і збирається вийти на ринг 10 грудня. Пізніше, в суботу ввечері, сам Володимир сказав в коментарі RTL: “Це були одні з найважчих болей в моєму житті, але зараз вони зникли. На даний момент я можу дати “зелене світло” проведенню бою з Мормеком”. На жаль, через день це світло довелося змінити на червоне – після того, як в неділю стан Володимира знову раптово погіршився, було прийнято рішення про скасування бою.

Без перебільшення, скасування бою Кличко – Мормек стало шоком для вболівальників українського боксера. І не тому, що в цьому бою очікувалась якась особлива інтрига, ні. Всі знали, що Мормек – не надто складний суперник для Володимира, що лише диво може допомогти французові здолати Кличка-молодшого. Але справа в тому, що останніми роками, на жаль, ми дуже рідко стали бачити Володимира у рингу, і хотілося, щоб українець знову вийшов на той темп, в якому він йшов до початку 2009 року – 2-3 бої на рік. А так, виходить, за останні три роки Володимир провів лише чотири поєдинки!

Звісно, причини таких рідких появ Володимира вагомі – проблеми зі здоров’ям – але факт залишається фактом – ми хочемо бачити частіше Кличка-молодшого на рингу. Я знаю на 100%, що в команді братів Кличків працюють справжні професіонали, одні з найкращих спеціалістів у світі в своїй справі – це і масажисти, і тренери, і дієтологи, і менеджери, і юристи, і лікарі. І я також знаю, що брати дуже пильно стежать за своїм здоров’ям. Тому звинувачувати самого Володимира чи членів його команди в тому, що вони щось “недогляділи”, що не знайшли цієї проблеми раніше, не варто. Просто так склалися обставини, так склалося життя.

І хоча багатьох людей неприємні події в їх житті ламають, для справді сильних невдача – це лише сходинка на шляху до успіху. Володимир Кличко є дуже сильною людиною, і тому я не сумніваюсь, що така “сіра” полоса в його кар’єрі зовсім скоро закінчиться, і Володимир знову радуватиме нас своїми поєдинками по 2-3 рази на рік.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.