Олександр Димитренко: що далі?

Бій з Майклом Спроттом мав дати відповідь на багато питань про майбутнє Олександра Димитренка, натомість цих питань він ще більше поставив. Перемогу Димитренка над Спроттом аж ніяк не можна назвати переконливою, незважаючи на досить великий розрив у рахунку на суддівських картах. І справа не в тому, що Олександрові не вдалося нокаутувати британця – багато серйозних бійців не справлялися з цією задачею – а в тому, як виглядав Димитренко в цьому бою.

А починалося все не так вже й погано – перші п’ять раундів Димитренко виграв впевнено, відмінно рухаючись і добре працюючи джебом. Але такий бокс – дуже енергозатратний, особливо для хлопця зі зростом два метри і вагою 113,5 кг. Тому, звичайно ж, Олександр втомився. І тут непогано було б продемонструвати вміння змінювати тактику, переводити бій на іншу дистанцію, але якраз цього Димитренко не зробив. Коли Спротт почав все частіше діставати його ударами, Олександр повернувся до своєї старої звички – жалітися рефері на удари, які начебто влучають нижче пояса. І хоч деколи британець дійсно бив занизько, та в багатьох випадках Димитренко корчився від болю після ударів по тулубу, намагаючись випросити у рефері зняття очок зі свого суперника. Така тактика може бути успішною, як показав бій з Воном Біном, а може, навпаки – роздратувати рефері, який почне відраховувати нокдаун, як це сталося в поєдинку з Едді Чемберсом. Але в будь-якому випадку, така поведінка не додає боксерові любові глядачів.

Слід також зазначити, що Димитренко вже не перший раз стикається з серйозними проблемами у бою з технічним суперником – уже згадані нами бої з Біном та Чемберсом продемонстрували це, а поєдинок зі Спроттом лише підтвердив цю думку. Олександр набагато краще виглядає проти більш прямолінійних бійців, таких як Тімо Хоффманн, Деррік Россі, Альберт Сосновскі. А от до технарів він ніяк не може підібрати ключа.

Що ж, перемога перемогою, а питання стосовно майбутнього Олександра після цього бою будуть дуже серйозними. Якщо раніше Димитренко відмовлявся від боїв з братами Кличками, розраховуючи завоювати статус офіційного претендента, і таким чином збільшити свій гонорар, то тепер сам Олександр і його промоутери можуть переглянути таку тактику. Краще погодитись на бій з кимось з братів Кличків вже в найближчому майбутньому, ніж спробувати завоювати статус офіційного претендента в поєдинках з Робертом Хеленіусом чи Крісом Арреолою. Ці хлопці – дуже серйозні бійці, з ними не можна пропускати. І якщо Олександр матиме такі ж проблеми з захистом і витривалістю в боях з Хеленіусом чи Арреолою – шансів на те, щоб дотриматися до фінального гонгу у нього не буде, не кажучи вже про перемогу.  

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.