Скандальний Флойд

Мерчант здивований поведінкою Флойда

Мерчант здивований поведінкою ФлойдаІ знову Мейвезер, і знову скандал. Щоправда, цього разу не пов’язаний з побиттям поліцейських чи дружини, а безпосередньо в рингу, причому “відзначився” Флойд як під час самого бою, так і в післяматчевому інтерв’ю. І якщо по епізоду, в якому Мейвезер нокаутував Віктора Ортіса, думки публіки та експертів розділилися (все-таки Ортіс знехтував головним правилом, на якому рефері наголошує перед початком кожного поєдинку – захищати себе протягом всього бою), то хамська поведінка Флойда в післяматчевому інтерв’ю з легендою коментаторського цеху Ларрі Мерчантом, викликала одностайне обурення в боксерському світі.

 

“Тебе повинні звільнити з НВО, ти ні хріна не розумієш в боксі”, – саме такі “теплі” слова пролунали на адресу шанованого коментатора з вуст Флойда Мейвезера. 80-річний Мерчант, звичайно, не розгубився, відповівши йому “Якби я був на 50 років молодший, я б надрав тобі зад”, однак ми не будемо заглиблюватися в детальний аналіз цього діалогу. Питання в іншому: чому Флойд постійно влазить в скандальні історії? Чому ЗМІ так часто згадують про нього у вкрай негативному контексті?

Для того, щоб відповісти на ці питання, треба задати найважливіше: а чи дійсно Флойд настільки негативний персонаж, чи це всього-навсього образ? Особисто я схиляюсь до другого варіанту – на мою думку, Флойд свідомо вибрав собі таку негативну роль, яку так добре грає, і на якій, що найголовніше, так добре заробляє. Публіку приваблюють скандали і всілякі зухвалі вибрики, і не тільки в спорті. Це добре продається, за це платять хороші гроші. Люди так влаштовані, подобається це комусь чи ні. Глядачам набридає засилля “хороших хлопців” типу Шейна Мослі чи Марко Антоніо Баррери, які поводять себе правильно, говорять правильні речі. Їм  не потрібен черговий джентльмен на рингу, їм потрібен негідник. Не вірите? Тоді чому ж такий талановитий боксер як Серхіо Мартінес (який хоч і поступається Флойду в таланті, але переважає його в видовищності) отримує просто копійки порівняно з Мейвезером, чому гонорари Серхіо вимірюються лише сотнями тисяч, в той час як Флойдові – десятками мільйонів? Тому що їх платять ті ж самі глядачі, які так ненавидять Мейвезера, що готові викласти 70 доларів за платну трансляцію його поєдинку в надії на те, що вони нарешті побачать цього “негідника” в нокауті!

І Мейвезер добре знає, що його ненавидять мільйони вболівальників боксу. І він також знає, що чим більше вони його ненавидять, тим більше грошей може “перетекти” з кишень цих людей на його банківський рахунок. Крім того, Флойд грає на старих як світ людських слабкостях – заздрості і жадібності. Саме тому Флойд сказав на прес-конференції після бою з Ортісом, що за кожен бій він отримує по 70 мільйонів доларів. Він збрехав. За бій з Віктором Ортісом Мейвезер гарантовано отримає 25 мільйонів + відсоток від продажу платних трансляцій. Загалом сума може сягнути 40 мільйонів, але ні про які 60, чи тим більше 70 не може навіть йти мови. Але Флойд знову маніпулює думкою глядачів, змушуючи їх ще більше заздрити йому, ще більше його ненавидіти і платити ще більше грошей в надії на… ну, ви самі знаєте на що.

 

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.