Мейвезер – Ортіс: перед боєм

В цю суботу на боксерський світ чекає надзвичайно цікава подія – бій Флойд Мейвезер – Віктор Ортіс. Можна додати, що це буде поєдинок за титул чемпіона світу за версією WBC в напівсередній вазі, та чи цікавлять когось титули, коли на ринг виходять такі бійці, як Менні Пак’яо, Бернард Хопкінс чи Флойд Мейвезер? Питання риторичне.

Та повернемось до спортивної складової цього поєдинку – наскільки великими є шанси обох боксерів на перемогу? Щоб відповісти на це питання, спробуємо проаналізувати їхні кар’єри, а надто – поєдинки з суперниками, які б нагадували їх майбутнього опонента.

Отже, Флойд Мейвезер. Йому 34 роки, але розраховувати на те, що він почне здавати фізично, не варто. Навпаки, Флойд стає кращим з кожним наступним боєм. Довга перерва після перемоги над Мослі також не вплине на якість боксу Флойда, адже Мейвезер дуже серйозно відноситься до тренувань, і до кожного бою підходить в своїй найкращій формі. Але чи стануть на заваді Флойда боксерські якості його суперника? Ортіс – шульга, крім того, він трохи вищий за Мейвезера. У Флойда виникали деяки проблеми з боксерами, що працювали в правосторонній стійці – Демаркус Корлі зміг кілька разів серйозно похитнути його, Заб Джуда також виглядав дуже пристойно в першій половині бою. Однак ці бійці не схожі за стилем на Ортіса. І Корлі, і Джуда більше покладались на свої рефлекси, в той час як Отріс – більш прямолінійний боксер. Але чого не віднімеш у Віктора, так це сили удару. Ортіс б’є дуже потужно, тому пропускати в бою з ним не бажано.

Щодо самого Віктора Ортіса, то він, звичайно, не зустрічався з боксерами класу Мейвезера, але в його кар’єрі було два суперника, які хоча б віддалено нагадують Флойда – це два його останніх опоненти, Ламонт Пітерсон та Андре Берто. Вони не настільки технічні, не настільки винахідливі, як Мейвезер, але загалом застосовують схожу філософію боксу, працюючи в основному на контратаках. І в обидва ці боксери дали надзвичайно важкий бій Ортісу. З Пітерсоном він звів бій унічию, а Берто переміг одноголосним, але доволі близьким рішенням суддів.

Тож чи є шанси на перемогу у Віктора Ортіса? В боксі нічого не можна виключати, однак вся логіка каже наступне: 17 вересня переможе Мейвезер, і зробить це він більш, ніж переконливо. Флойд обіцяє нокаутувати Ортіса, хоча в останніх шести своїх останніх поєдинків він зміг відправити в нокаут лише одного суперника – Ріккі Хеттона. Та Ортіс не володіє таким хорошим підборіддям, як Шейн Мослі, Карлос Бальдомір, чи Оскар Де Ла Хойа, або такими захисними навичками, як Хуан Мануель Маркес, чи Заб Джуда. За свою кар’єру Віктор не раз опинявся в нокдауні – Маркос Майдана і Андре Берто відправляли його на підлогу, двічі кожен. Мейвезер, звичайно, не є якимось супернокаутером, але вдарити може. І якщо він буде постійно ловити Ортіса на контратаках своїми точними правими прямими або лівими хуками, останнього чекає доля Ріккі Хеттона.

Прогноз: перемога Мейвезера технічним нокаутом в останній третині бою.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.