Майкл К’єза – Ніл Магні (анонс і прогноз)

У головному бою турніру UFC on ESPN 20 або відомого також як UFC Fight Island 8 у октагоні зійдуться представники напівлегкого дивізіону Майкл К’єза та Ніл Магні.

На разі американці входять до топ-10 рейтингу своїй ваговій категорії – К’єза займає 8 місце, Магні йде 9-м.

33-річний Майкл К’єза трохи більше двох років тому перейшов до напівлегкої ваги з легкого, і з того часу не знає гіркоти невдач. На сьогодні він йде на серії з трьох переможних сутичок. У грудні 2018 року у дебютному бою серед напівлегковаговиків він на початку другого раунду достроково фінішував Карлоса Кондіта, а потім одностайними рішеннями суддів по черзі здолав Дієго Санчеса (липень 2019) та Рафаела Дус Анжуса (січень 2020).

Всього у кар’єрі в ММА уродженець Колорадо провів 21 бій. У 17-ти він здобув перемоги, а у 4-х програв. Що до виграшних поєдинок, то відразу 11 разів він в них брав гору нокаутами.

Також 33-річний Ніл Магні також йде зараз на серії з трьох переможних боїв. У листопаді 2018 року він програв нокаутом Сантьяго Понзініббіо, але після тієї невдачі ані себе, ані своїх шанувальників не розчаровує. При цьому весь 2019 рік Ніл пропустив, а три виграшних поєдинки провів ву 2020-м. У березні минулого року він здолав Лі Цзінляна, потім у червні виграв у Тоні Мартіна, а у серпні здобув перемогу над Роббі Лоулер.

В цілому у своїй кар’єрі Магні провів 31 поєдинок. 24 рази він виходив з клітки переможцем (7 нокаутами, 3 сабмішенами, 14 рішеннями суддів), а сім раз поваленим.

Рекомендована ставка – перемога Магні. К’єза буде необхідна боротьба, так як саме в ній він буде домінувати. Магні такому бажанню суперника протиставить своє вмінням уникати тейкдаунів. Він може домінувати у стійці, і там набирати залікові бали, які в підсумку зможуть принести йому перемогу. Втім, у Майкла все ж буде шанс на єдиний прийом, який може вирішити результат усього бою на його користь.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.