Джек Херманссон – Марвін Ветторі (анонс та прогноз)

У головному бою турніру UFC on ESPN 19, який 5 грудня відбудеться у Лас-Вегасі, в рамках середньої ваги відносини з’ясують Джек Херманссон та Марвін Ветторі.

Спочатку 32-річний швед Херманссон мав з’ясувати у октагоні відносини із екс-претендентом на титул у напівсередній вазі англійцем Дарреном Тіллом, який займає 6-е місце в рейтингу середнього дивізіону. Однак на початку листопада Тілл вибув, пославшись на нерозкриту травму. Замінив його Кевін Холланд, який у 2020 році провів вже чотири переможні сутички. Втім, за тиждень з невеликим до турніру і Холланд був виведений з карду через позитивний тест на коронавірус. На короткому повідомленні вийти у октагон із Херманссоном погодився італієць Марвін Ветторі. Заради цього бою він відмовився від зустрічі з Роналду Соузою, яка повинна відбутися за тиждень на UFC 256.

Джек Херманссон провів у своїй кар’єрі 26 боїв, в яких здобув 21 перемогу. У липні цього року він на позначці 1:18 першого раунду змусив достроково здатися Келвіна Гастелума. Цією перемогою швед закрив поразку в сутичці із Джаредом Каннон`є, яке спіткало його в вересні минулого року.

27-річний Марвін Ветторі має у кар’єрі в ММА 15 перемог при 4-х поразках та одній нічиїй. На разі він, займаючи 13-у позицію у рейтингу середньої ваги (Херманссон на 4-му місці), йде на серії з трьох перемог. У липні 2019 року італієць виграв одноголосним рішенням суддів у Сезара Феррейри, потім в жовтні минулого року також одноголосним схваленням суддів здолав Ендрю Санчеса, а влітку цього року достроково «задушив» Карла Роберсона.

Рекомендована ставка – перемога Ветторі. Як не дивно, боєць з Італії є андердог поєдинку. І саме цей статус підсилює його шанси на перемогу. Херманссон – ас по кулачному з’ясування стосунків, але його фізична форма не дозволяє йому проводити тривалі бої. А наступний бій буде пятираундовим. Виходячи з цього, у Ветторі, який відчуває себе досить комфортно у партері, більше шансів на перемогу в майбутньому поєдинку.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.