Кертіс Блейдс – Деррік Льюїс (анонс та прогноз)

Кард майбутнього турніру UFC on ESPN 18 очолить поєдинок важковаговиків Кертіса Блейдса та Дерріка Льюїса. Відносини з’ясують другий та четвертий номери рейтингу дивізіону.

29-річний Кертіс Блейдс на разі йде на серії з чотирьох перемог. У листопаді 2018 року його на 44-й секунді першого раунду відправив у нокаут Френсіс Нганну. Для американця та невдача стала другою у кар’єрі, та вдруге він програв саме Нганну (перша поразка датована квітнем 2016-го).

Кертіс після повторного фіаско в сутичці із Френсісом і встав на переможний курс. У березні 2019 року він рішенням суддів здолав Джастіна Вілліса, потім у вересні того ж року виграв технічним нокаутом у Шаміля Абдурахімова, а в січні цього року також достроково розбив Жуніора дос Сантоса. У червні 2020-го Блейдсу протистояв росіянин Алєксандр Волков, який капітулював в підсумку одноголосним рішенням суддів.

В цілому Блейдс у кар’єрі провів в октагоні 17 поєдинок. Один бій був визнаний таким, що не відбувся, а у 14-ти він святкував перемоги при двох вже згаданих поразках.

35-річний Деррік Льюїс, як і його майбутній візаві, останнім часом також непереможний. З листопада минулого року він провів три поєдинки, в яких своїх супротивників здолав. Спочатку рішенням суддів впали Благой Іванов, а потім Ілір Латіфа. У серпні цього року Льюїс бився з Алєксєєм Олєйніком від РФ, якого фінішував на 21 секунді другого раунду.

Всього в своїй кар’єрі у ММА Деррік провів 31 поєдинок. 24 з них були для нього переможними, сім невдалими. У UFC він зазнав п’ять фіаско. Його кривдниками ставали Метт Мітріон, Шон Джордан, Марк Хант, Даніель Корм’є та Жуніор дос Сантос, якому він програв у березні 2019 року технічним нокаутом.

Рекомендована ставка – перемога Блейдс. Льюїс здорово як б’є, так і тримає удар за рахунок майж сталевого підборіддя. Для нього розбити суперника – більш ніж просте завдання, особливо якщо той зважиться піти з ним на обмін. Кертіс не такий дурний, щоб йти шляхом тих, хто раніше вже постраждав від Дерріка. Тим паче, Блейдс – відмінний борець, який зумів останнім часом здорово поліпшити і свої ударні якості. Виходячи з цього, головна боротьба між бійцями буде у партері, де у Льюїса шансів, м’яко кажучи, дуже мало.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.