Роберт Віттакер – Джаред Каннон’є (анонс та прогноз)

Поєдинок у середній вазі між Робертом Віттакером та Джаредом Каннон’є стане спів-головною подією майбутнього турніру UFC 254, який у суботу, 24 жовтня, відбудеться у Абу-Дабі на «Бійцівському острові».

Бійці повинні були зустрітися в клітці ще в березні цього року, але тоді їх бій на UFC 248 не відбувся, тому що Віттакер взяв самовідвід з якихось особистих причин. У промоції ухвалили рішення відкласти сутичку на більш пізній термін.

32-річний Роберт Віттакер з Нової Зеландії в липні 2017 року став королем середнього дивізіону, вигравши у Йоеля Ромеро. Майже за рік – в червні 2018-го – був запланований реванш між бійцями, але перед самою битвою він втратив титульний статус через те, що Ромеро не вклався у необхідну вагу. Втім, це не завадило Віттакеру й вдруге впоратися з суперником. Правда, на цей раз вже роздільним рішенням суддів.

Однак в жовтні минулого року новозеландець чемпіонського пояса позбувся, програвши Ісраелю Адесан’є. Це був перший повноцінний захист титулу для Роберто. Втрату чемпіонського статусу Віттакер закрив перемогою над Дарреном Тіллом з Англії в липні цього року.

Всього в активі у Роберта Віттакера у ММА 21 перемога при п’яти поразках. Відразу 9 раз він розбирався із суперниками нокаутами, п’ять разів фінішував їх достроково та сім раз на його боці виявлялися суддівські рішення.

36-річний Джаред Каннон’є провів в бійцівської кар’єрі 17 боїв, в яких 13 разів перемог та чотири рази програв. У 9 боях він нокаутував опонентів та по два рази вигравав або достроково, або суддівськими рішеннями. Нещодано – з лютого 2017 року по травень 2018 – американець зазнав відразу трьох поразок у чотирьох поєдинках, програвши Гловеру Тейшейрі, Яну Блаховічу та Домініку Рейєсу. Пав перед Джаредом тільки Нік Рорік.

Неприємну для себе серію Каннон’є зараз продовжує закривати переможною серією. Ось вже тричі він виходив з клітки переможцем після боїв з Девідом Бранчем, Андерсоном Сілвою та Джеком Херманнсоном. Свій останній поєдинок проти Херманнсона Джаред провів у вересні 2019 року.

Рекомендована ставка – перемога Джареда Каннон’є. Американець вкрай грізний та також мотивований. Віттакер є для нього відмінним подразником, виграти у якого не просто дорого коштує, а може мати подальші наслідки для успішного просування вперед у дивізіоні. Віттакер займає перше місце в рейтингу середньої ваги, а Каннон’є йде на другій позиції, хоча ще нещодавно він був третім.

Так, Роберт за окремими показниками помітно перевершує Джареда, але за рахунок націленості на результат американець буде знаходитися не тільки нарівні із суперником, а й перевершувати його. І цією перевагою він у підсумку і скористається для перемоги. Не можна виключити, що перемоги дострокової.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.