Сепеда: «Не думаю, що після бою із Баранчиком, хтось буде сумніватися, що я перший в черзі за поясом»

Американець Хосе Сепеда (32-2, 25 КО) розповів про свій настрій на майбутній бій за титул обов’язкового претендента за версією WBC у першому напівсередноьму дивізіоні із білорусом Іваном Баранчиком.

Нагадаємо, боксери мали зійтися у рингу в суботу, 3 жовтня, у Лас-Вегасі. Це буде друга спроба американця та білоруса з’ясувати стосунки. Перша, що планувалася на липень, зірвалася через травму Баранчика.

Читайте також: Хосе Сепеда – Іван Баранчик (анонс і прогноз)

«Я готовий до всього та думаю, що цей поєдинок потрібен нам обом. Нам важливо показати, що ми обидва заслуговуємо право на титул. Я впевнений, що видовище буде захоплюючим. Не думаю, що після закінчення бою, хтось буде сумніватися, що я перший в черзі за поясом», – заявив Сепеда.

Переможець бій Сепеда – Баранчик повинен стати у привілейованому становищі щодо можливої ​​зустрічі із чемпіоном WBC та WBO Хосе Рамірес (26-0 17 КО). Втім, є думка, що безумовним лідером за право битися із чемпіоном залишається Джош Тейлор (друга позиція у рейтингу BoxRec).

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.