Хей: «Усіку із Чісорою буде дуже некомфортно»

Девід Хей, який представляє інтереси британського боксера Дерека Чісори (32-9, 23 КО), оцінив перспективи українця Алєксандра Усіка (17-0, 13 КО) у поєдинку із його підопічним.

Колишній супертяж, що нині займається промоутерською діяльністю, заявив, що Усік дуже вже зверхньо дивиться на Чісору. Тому, в рингу він буде покараний, так як Дерек там має намір не боксувати, а по-справжньому битися.

«Як тільки Усік спробує справитися з тим, що Дерек принесе із собою в ринг, йому буде дуже некомфортно та боляче. Усік не звик занурюватися на таку глибину. Його не атакували постійно, суперники не спиралися на нього, підгортаючи та пресингуючи. Алєксандру доведеться робити те, чого він не робив раніше. Це буде дуже некомфортно для нього.

Я не думаю, що Усік тренується перед цим боєм так, як би він готувався до Ентоні Джошуа. Я вірю, що в голові Усіка є думка про значну перевагу над Дереком, завдяки якій він зможе діяти, як зазвичай, та перебоксувати його. Однак Дерек взагалі не збирається боксувати. У момент, коли ми спробуємо боксувати, все закінчиться для нас поразкою. Це не буде боксерський поєдинок, а бійка», – цитує Хея BT Sport.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.