Дерев’янченко: «Буду найбільшим тестом для Чарло»

34-річний український середньоваговик Сергій Дерев’янченко (13-2, 10 КО) впевнений у своїй перемозі в бою з володарем пояса WBC Джермаллом Чарло (30-0, 22 КО).

«Я точно буду його найбільшим тестом у середній вазі. Він ще ніколи не стикався з таким, як я. Я буду тиснути на нього так сильно, як він ще не звик. Також він ніколи ще не стикався з такою роботою ніг. Я буду боксувати на більш близькій дистанції, ніж його попередні суперники.

Я буду максимально сконцентрований в перші раунди, ми не хочемо повторювати помилок минулого. Потрібно бути пильним. Якщо у мене буде можливість нокаутувати його, то я буду готовий зробити це. Але якщо доведеться повести всі 12 раундів, то моїх навичок буде достатньо для перемоги», – цитує Дерев’янченка Boxing News 24.

Нагадаємо, бій між Дерев’янченком і Чарло за титул WBC відбудеться 26 вересня на «Mohegan Sun Arena» в американському Анкасвілле.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.