Поєдинок Джойс – Дюбуа знову може бути відкладений

Інтригуючий бій між перспективними британськими суперважковаговиками Даніелем Дюбуа та Джо Джойсом може не відбутися у запланований термін.

Очікувалося, що 22-річний Дюбуа (14-0-0, 13 KO) та небитий 34-річний Джойс (10-0-0, 9 KO) з’ясують відносини 24 жовтня. Однак, як повідомив британський промоутер Френк Воррен, який представляє інтереси обох боксерів, поєдинок може відбутися у листопаді.

Агент хоче, щоб на трибунах бій зібрав достатню кількість уболівальників, але діючі у Великії Британії з березня заборони поки не зняті. Нагадаємо, раніше бій вже переносили з квітня на липень, а потім на жовтень, а тепер розглядається варіант його перенесення на листопад.

«Схоже, що ми перенесемо його. Не думаю, що до цієї жовтневої датою на арену «О2» допустять глядачів, тому ми проведемо його пізніше. Нам потрібні глядачі, і що-небудь краще, ніж нічого. Ми заповнимо «О2» боєм Дюбуа – Джойс, 20% від повної місткості складе 4000 чоловік, це не здорово, але краще, ніж нічого, та принесе нам якийсь дохід», – цитує Воррена ESPN.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.