Три роки тому Головкін і Альварес провели перший бій (відео)

16-го вересня 2017 року на T-Mobile Arena в місті Парадайс (штат Невада, США) відбувся поєдинок в середній вазі між Геннадієм Головкіним і Саулем Альваресом, на кону якого стояли титули WBA super, IBO, WBC, IBF і The Ring.

Головкін протягом усього поєдинку боксував першим номером, пресингуючи Альвареса, який працював на контратаках і не вступав з Геннадієм в обміни ударами, вважаючи за краще ховатися за захистом. Багато в чому завдяки цьому Головкін перепрацював Альвареса в першій половині бою. Після середини бою Канело почав активно включатися і працювати серіями, хоча територією, як і раніше володів Головкін. Ближче до кінця бою Геннадій Головкін все частіше переходив в режим «термінатора», максимально посилюючи натиск, але і Альварес вже не відсиджувався в обороні, а зустрічаючи агресора контратаками. Протягом бою ніхто з боксерів не побував на канвасі, хоча кілька потужних і точних ударів з обох сторін досягли мети.

В результаті суддівський вердикт: 118-110 Альварес, 115-113 Головкін і 114-114. Нічия. Відразу після поєдинку Геннадій і Канело дали згоду на реванш.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.