Віктор Вихрист — Габріель Енгуема (анонс і прогноз)

У неділю, 20 вересня, в Дніпрі відбудеться вечір боксу від промоутерської компанії Top Boxing Generation. У співголовному поєдинку український супертяж Віктор Вихрист поміряється силами з іспанцем Габріелем Енгуемою.

28-річний Віктор Вихрист є багаторазовим чемпіоном і призером чемпіонатів України. В його активі золото чемпіонату Європи-2017 Харкові, а також медаль вищої проби на Європейських іграх-2019.

Вихрист був однією з головних надій України на Олімпійських іграх у Токіо, однак підписав контракт з німецькою промоутерською компанією з Гамбурга. Тим самим він поставив хрест на своїх олімпійських амбіціях і тепер зосередився на професійному боксі.

Дебютував на профі-рингу Віктор в лютому тріумфально, нокаутувавши вже на перших секундах бою білоруса Андрія Мазаніка. Другий і поки останній поєдинок Вихрист провів 1 серпня в рамках дебютного шоу промоутерської компанії Олександра Усика Usyk17 Promotion. Тоді він у другому раунді достроково завершив поєдинок з Семеном Пахомовим.

Що стосується суперника Вихриста в майбутньому бою, то 36-річний Габріель Енгуема є типовим мішком. За сім років професійної кар’єри він провів 19 поєдинків, в яких зазнав 9 поразок від нічим не видатних суперників. У цьому році він ще не бився, а в останніх восьми боях здобув лише дві перемоги.

Рекомендована ставка — перемога Віктора Вихриста нокаутом. Тут все очевидно, питання тільки в тому, до якого раунду протримається Енгуема. Швидше за все, українець не стане церемонитися з суперником і постарається завершити поєдинок вже в одному з стартових раундів.

Представляємо вашій увазі список всіх пар файткарду вечора боксу в Дніпрі:

Андрій Руденко — Костянтин Довбищенко

Віктор Вихрист — Габрієль Енгуема

Волкан Гекчек — Руслан Белінський

Алі Ерен Демірезен — Каміл Соколовський

Владислав Мельник — Сергій Макаренко

Всеволод Сліпченко — Арсеній Цатурян

Назрі Рагімов — Андрій Войтенко

Рейналдо Харон — Семен Пахомов

Павло Юськов — Антон Дяченко

Владислав Рассолов — Максим Крат.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.