Лопес: «Ми багато чого будемо робити технічно та розірвемо Ломаченко»

Володар пояса IBF у легкій вазі Теофімо Лопес поділився своїм планом на майбутній бій проти чемпіона WBA, WBO та WBC Franchise Василя Ломаченка.

Американець заявив, що проти українця він не буде покладатися виключно на свої фізичні кондиції, у яких він, на його думку, перевершує свого суперника.

«Я великий легковаговик, але у бою із Ломаченком я не буду покладатися тільки на свої габарити. Ми багато чого будемо робити технічно та розірвемо цього хлопця. Мене не хвилює хлопець, який стоїть переді мною. Мене турбує тільки людина, яку я бачу у дзеркалі.

І головне – я не концентруюся на тому, кого маю побити. Я сфокусований на тому, що можу зробити краще, щоб відточити свої навички. Я думаю про те, що можу поліпшити, щоб видати сильний виступ. Я завжди буду підганяти себе, оскільки мені подобається бути перфекціоністом. Правда, ніхто не ідеальний, крім Бога, але просто я така людина», – цитує Лопеса BT Sport Boxing.

Нагадаємо, поєдинок Ломаченко – Лопес запланований у Лас-Вегасі на 17 жовтня.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.