Сіренко: «Пройнявся повагою до Повєткіна та його команді, моє серце розтануло»

Український боксер суперважкої ваги Владислав Сіренко (14-0, 13 КО) дав оцінку команді російського боксера Алєксандра Повєткіна (36-2-1, 25 КО).

Як відомо, українець останнім часом регулярно їздить до тренувального табору Повєткіна для проведення спаринг-поєдинків із росіянином. Як зізнався Сіренко, спочатку у нього були погані відчуття, але потім він зрозумів, що у команді Повєткіна непогані люди.

«Спорт – це і є політика. Простий приклад. Наприклад, матч Україна – Росія. Ми ж всі будемо пишатися, коли обіграємо Росію. І вони також. Це підтягує спорт до політики. Ми, спортсмени, намагаємося від цього абстрагуватися. Тому що, коли ти виходиш на ринг і на тебе ще тисне якийсь політичний контекст, наприклад, що твій суперник із Росії – це може зіграти з тобою погано. Тому, ми намагаємося думати тільки про те, про що потрібно думати. Та прибирати все це зі своєї свідомості.

Перший раз, коли їхав – було дуже погане відчуття. Але потім я особисто познайомився із Алєксандром та його командою і зрозумів, що ці люди непогані. І що всі відгуки про них, про нібито їх думку щодо війни – помилкові. Я перейнявся повагою до них. Моє серце розтануло. Не було ніякої злості. Після цього я ще пару раз із задоволенням їздив та допомагав Повєткіну», – цитує Сіренко SportArenа.

Нагадаємо, Повєткін раніше відкрито підтримав політику президента РФ Владіміра Путіна щодо анексії Криму та розпалювання конфлікту на Донбасі.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.