Кріс Берд: «Я божеволів, думав про суїцид»

Колишній чемпіон світу в суперважкій вазі Кріс Берд розповів, через які страждання він пройшов після завершення професійної кар’єри.

«У мене в нозі був серйозно вражений нерв. Я божеволів, думав про суїцид. Я казав собі: «Коли я через це пройду, я віддячу собі титулом чемпіона світу в середній вазі». Мені не представлялася можливість побитися в середній вазі, тому зараз настав мій час».

«У 2009 році біль була настільки сильною, що я почав приймати препарат «Лірика». У мене були думки про самогубство. Я ледь не накинувся на мого сина і племінника, ми були оточені поліцейськими в центрі Лос-Анджелеса… Це було божевілля. Я злетів з котушок».

«Просто сказати, що я постійно їв, було б недостатньо. Я отруював своє тіло найгіршою дешевою їжею, яку тільки можна їсти. Це вбивало мене. У мене були алергії. Коли я бився у надважкій вазі, то надзвичайно втомлювався. Ось через що пройшло моє тіло. Ніхто про це не знав. Це вбило мене. Така їжа зруйнувала моє тіло. Я набрав 50 фунтів і все одно завоював два титули у надважкій вазі», – сказав Берд в інтерв’ю Boxingscene.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.