Тренер Чарлo: «Люди будуть без кінця вигадувати виправдання для Дерев’янченка»

Ронні Шилдс, який тренує чинного чемпіона світу за версією WBC у середній вазі Джермалл Чарло (30-0, 22 КО), оцінив наслідки бою ыз українцем Сергієм Дерев’янченком (13-2, 10 КО) для свого підопічного.

Наставник 30-річного американця заявив, що Джермалл знаходиться у програшній ситуації в порівнянні з українцем. Мовляв, поразці Дерев’янченка громадськість все одно придумає виправдання.

«Люди будуть без кінця вигадувати виправдання Дерев’янченка. При будь-якому розкладі це програшна для нас ситуація. Що є то є. Після цього бою буде що-небудь ще. Люди придумують виправдання з приводу.

Але Джермалл – чемпіон світу, який б’ється лише з тими, кого йому дають у суперники. Він не вибирає собі опонентів. Він просив бій із «Канело», але так його і не отримав. Це не його вина, що він ніяк не може побитися з так званими «топовими» хлопцями дивізіону», – цитує Шилдса BoxingScene.

Поєдинок Дерев’янченко – Чарло відбудеться 26 вересня.

 

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.