Едуард Скавинський — Дмитро Атрохов (анонс і прогноз)

У суботу, 12 вересня, в Єкатеринбурзі відбудеться вечір боксу від RCC Boxing Promotions, головною подією якого стане 10-раундовий поєдинок в першій середній вазі між українцем Едуардом Скавінським і білорусом Дмитром Атроховим.

Для Скавінського майбутній поєдинок стане вже 13-м в кар’єрі. За п’ять років виступів на професійному ринзі він здобув 12 перемог в 12 боях, 7 з них завершилися нокаутом.

Едуард народився в Луганську, але вже після п’ятого бою, в 2017 році, переїхав до Єкатеринбурга і з того часу виступає виключно в Росії. 29-річний боксер входить у топ-40 світового рейтингу boxrec і є найсильнішим боксером України в напівсередньому дивізіоні.

Останній бій Скавінський провів 24 січня нинішнього року, тоді він одноголосним рішенням суддів здолав екс-чемпіона Латинської Америки Альберто Галессі.

Що стосується суперника Едуарда щодо майбутнього бою, то Атрохову 32 роки, і бився він у професіоналах майже в два рази більше. З 2013 року Дмитро провів 23 бої, 16 з яких завершилися для нього позитивним результатом. Але з семи поєдинків білорус вийшов таким, що програв.

Цікаво, що до 2016 року він не знав поразок і йшов з рекордом 15-0, проте потім програв сім поєдинків з восьми. Його нинішня серія поразок налічує чотири бої і триває більше двох років.

Рекомендована ставка — перемога Едуарда Скавінського рішенням суддів. Атрохов в останні роки перетворився в мішка, який лише вигрібає від боксерів, які подають надії. Але все ж в його пасиві лише одна дострокова поразка, тому цілком можливо, що він протримається всю дистанцію. Скавінський повинен продовжити переможну серію і виходити на новий рівень.

Представляємо вашій увазі список всіх пар файткарду вечора боксу в Академії єдиноборств РМК:

Едуард Скавінський — Дмитро Атрохов

Равшанбек Умурзаков — Зоравор Петросян

Євген Чупраков — Олександр Федоров

Євген Ляшков — Ержан Залілов

Оганес Устян — Аркадій Арутюнян

Василь Войцеховський — Тимур Пашалієв

Микита Лопаткін — Рафаель Джавадов

Алі Тургуналієв — Олександр Салтиков.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.