Редкач – Ломаченко: «Вася, ти просто Вася! Ти по яким поняттям взагалі живеш?!»

Між українськими боксерами Іваном Редкачом та Василем Ломаченком трапився конфлікт у церкві.

Нагадаємо, чинний чемпіон світу у легкій вазі за версіями WBA, WBC та WBO Василь Ломаченко минулого тижня полетів до США, де буде проводити фінальний табір під час підготовки до бою із чемпіоном світу за версією IBF Теофімо Лопесом. У Каліфорнії й сталася неприємна ситуація, про яку у своєму Інстаграм розповів Редкач.

«Я завжди писав та говорив, що поважаю Василя Ломаченка як боксера. Але, на жаль, сьогодні Василь проявив себе як недисциплінований, нестриманий та в першу чергу як боксер, який не поважає сам себе, його поведінка більше схоже на дворове, хоча навіть самий гоп-стоп знає, що в церкві розбірки недоречні. Та й які розбірки взагалі можуть бути…

Прийшовши сьогодні із сім’єю до церкви, я зустрів там Василя з його командою. Я із Василем привітався, на що православна та віруюча людина, яким себе позиціонує Василь, зі словами «ти че, поплутав?» відштовхнув мене двома руками та ще попросив залишитися тут і зараз і чекати його на розбірки – мовляв, йому є мені що пред’явити. Вася, ти просто Вася! У церкві, у присутності моєї дружини та сина, у присутності інших віруючих ти руками махаеш та емоції свої не контролюєш… Що ж тебе так зачепило?

Ти по яким поняттям взагалі живеш?! Точно не за божими, не по людським, не по спортивним. Ти не мене в даному випадку принизив, а батька свого, я не думаю, що він так тебе виховував та тренує, щоб ти і в його присутності руками та язиком у церкві махав. Та й поняття родини, а зокрема, дружини та дітей, у тебе теж немає. Інакше ти б поважав присутність моєї родини та родин інших, та ще й у храмі божому!» – написав Редкач в своєму посту у соцмережі.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.