Лопес-старший: «Покажемо всьому світу, що Ломаченко ніхто»

Теофімо Лопес, батько і тренер чинного чемпіона світу за версією IBF в легкій вазі Теофімо Лопеса, розповів, яка доля очікує українця Василя Ломаченка (14-1, 10 КО) в поєдинку з його сином.

«Девін Хейні намагався позбавити нас можливості побитися за всі чотири пояси. Але Маурісіо Сулейман виявився розумнішим. Він розумів, що Хейні не заслужив бій з Ломаченком, тому ввів франчайзинговий пояс WBC. Цей хлопець не бився ні з ким, хто вартий уваги.

Тільки мій син заслуговує битися з Ломаченком, більше ніхто інший. Теофімо – номер один в США в рейтингах всіх організацій. А Ломаченко – перший номер у світі. Коли вони вийдуть на бій, ми покажемо всьому світу, що Ломаченко нічого собою не представляє, що він ніхто. Ми скористаємося його слабкостями. Напівлегковаговик нізащо не переможе мого сина. Цього не буде ніколи», – сказав Теофімо Лопес-старший в ефірі подкасту You Can not Play Boxing.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.