Лопес-старший: «Мій син набагато кращий за Ломаченка»

Теофімо Лопес, батько й тренер чинного чемпіона світу за версією IBF у легкій вазі Теофімо Лопеса, оцінив стиль ведення боїв майбутнім суперником його сина – українцем Василем Ломаченком (14-1, 10 КО).

Лопес-старший піддав критиці поведінку Ломаченко в рингу. Батько-тренер заявив, що 17 жовтня, коли його син та українець зійдуться у рингу, Теофімо буде достатньо кількох ударів, щоб нокаутувати боксера із України.

«Мій син набагато кращий за Ломаченка. Я не вважаю хорошим бійця, який викидає мільйон ударів, як Ломаченко. Нам не потрібно викидати стільки ударів. Мій син виходить в ринг, та кожен його удар має значення. Під час поєдинку Теофімо непохитний, він не хвилюється, він дуже спокійний.

Якщо ви помітили, у бою з Коммі мій син тільки те й робив, що ловив його у останні 30 секунд першого раунду. Він легко взяв цей раунд, Коммі жодного разу добре не потрапив справа. Всі говорили, що Річард дістане його правою рукою, але Коммі не доторкнувся до Теофімо. Мій син нейтралізував його праву руку. Коммі намагався пробивати зліва, але все одно промахувався», заявив Теофімо Лопес-старший.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.