Хірн: «Усік може стати проблемою»

Голова промоутерської компанії Matchroom Boxing Едді Хірн висловив побоювання щодо проведення об’єднавчого двобою у суперважкому дивізіоні Ентоні Джошуа (28-1, 21 КО) та Тайсоном Ф’юрі (30-0-1, 21 КО).

Британський промоутер заявив, що проведенню бажаного багатьма бою можуть перешкодити сильні обов’язкові претенденти. Зокрема, українець Алєксандр Усік (17-0, 13 КО), якому, нагадаємо, 31 жовтня належить провести поєдинок із Дереком Чісорою (32-9, 23 КО).

«Ще однією проблемою на шляху об’єднавчого бою Джошуа – Ф’юрі може стати Усік. Точно так, як проблема Ф’юрі – це Повєткін або Вайт. Думаю, зараз Джошуа волів би, щоб цю проблему вирішив Дерек Чісора. Він би волів, щоб Чісора гарненько перевірив міць бороди Усіка та усунув цю проблему. Ясна річ, що вболівальники насамперед сфокусовані на поєдинку за звання абсолютного чемпіона світу. Точно так само налаштований і Джошуа. Я вже говорив раніше про це. Ентоні цікавить сам титул WBC, а не Ф’юрі, Вайлдер або ж Вайт.

У цьому-то і вся проблема. Знаю, що у WBO відразу ж захочуть зробити переможцю бою Джошуа – Пулєв поєдинок з обов’язковим претендентом Усіком. А по лінії WBC і зовсім недавно чемпіоном не була Ф’юрі, а Вайлдер. Тобто весь час йдуть якісь перестановки, руху. Не виключаю, що Джошуа та Ф’юрі і зовсім поб’ються без титулів. Що на кону буде негласний титул кращого бійця дивізіону. А можливо, нам все ж доведеться спершу зробити бій Джошуа проти Усіка, а вже потім думати про поєдинок із Ф’юрі. Все це непросто, адже для Ентоні важливі всі титули», – заявив Хірн у інтерв’ю DAZN.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.