Редкач: «Дістали великі економісти і вірусологи з українського кабміну»

Український напівсередньоваговик Іван Редкач (23-5-1 18 КО) прокоментував рішення уряду України заборонити в’їзд іноземцям до 28 вересня.

«Кабмін України сьогодні видав рішення, що іноземцям, крім тих, що мають посвідку на проживання, до 1 жовтня в’їзд в Україну заборонений.

Налагодити обладнання, яке можуть налагодити тільки постачальники? Орендувати житло? Працювати і платити податки? Просто поїсти в ресторанах? Орендувати або купити автомобіль? Ні, звичайно.

Навіть на фоні того, що епідеміологічна ситуація майже у всіх країнах набагато краща, ніж в Україні, і загрози ці люди не становлять, тим більше після тесту на COVID-19.

Звичайно, всі, кому потрібно, потраплять до України, але за хабар на митниці.

Може, для цього все і зроблено?! Жодної іншої причини проводити таке рішення я особисто не бачу!

Дістав вже карантин, весь маразм, що з ним пов’язаний, і великі економісти і вірусологи з українського кабміну!» – написав Редкач в інстаграмі.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Кабмин Украины сегодня выдал решение, что иностранцам, кроме имеющих вид на жительство, до 1 октября въезд в Украину запрещён. Наладить оборудование, которое могут наладить только поставщики? Арендовать жильё? Работать и платить налоги? Просто поесть в ресторанах? Арендовать или купить автомобиль? Нет, конечно. Даже на фоне того, что эпидиомелогическая ситуация почти во всех странах гораздо лучше, чем в Украине и угрозы эти люди не представляют, тем более после теста на Covid-19. Конечно, всем кому нужно попадут в Украину. Но за взятку на таможне. Может для этого всё и сделано?! Ни одной другой причины проводить такое решение я лично не вижу! Достал уже карантин, весь маразм, что с ним связан и великие экономисты и вирусологи из украинского кабмина!

Публикация от The Killer Ivan Redkach (@ivan_redkach_11)

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.