Стала відома можлива дата реваншу Повєткін – Вайт

Голова компанії Matchroom Boxing Едді Хірн розповів про терміни проведення другого поєдинку між Алєксандром Повєткін від РФ та британцем Ділліаном Вайтом.

Нагадаємо, в поєдинку боксерів, який відбувся минулого вікенду, Повєткін здобув сенсаційну перемогу, відправивши суперника у нокаут в п’ятому раунді.

«Ділліан повернеться в гіршому випадку наприкінці листопаду. Це означає три тижні перерви та початок тренувального табору. Фізично він відчуває себе добре. Ми розуміємо, що це був жорсткий нокаут та у нього буде відсторонення на 28 днів. Але це ніяк не вплине на реванш.

Це буде приголомшлива пригода для Повєткіна та Вайта побитися перед боєм Вайлдер – Ф’юрі, тому що так вони можуть поліпшити свої позиції з WBC. Нам потрібно ще поговорити про це із Повєткіним. Думаю, Вайт буде абсолютно готовий битися наприкінці листопаду. Ну а щодо Повєткіна, ми знаємо, що він зобов’язаний дати реванш, ось тільки йому теж має бути комфортно битися в цей період», – цитує Хірна Boxing Scene.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.