Хей: «Весь поєдинок Вайт виглядав дивно»

Екс-чемпіон світу у двох вагових категоріях Девід Хей дав оцінку поєдинку за звання тимчасового чемпіона WBC між британцем Ділліаном Вайтом (26-2, 18 КО) та росіянином Алєксандром Повєткіним (33-2-1, 25 КО).

Нагадаємо, бій завершився у п’ятому раунді перемогою нокаутом Повєткіна, який у четвертій трихвилинці двічі побував у нокдауні.

«Весь поєдинок Вайт виглядав дивно. Звичайно, цей удар прилетів після того, як Вайт протягом більшої частини поєдинку виконував свою роботу. Проте, Ділліан не був схожий на самого себе. Я вірю, що Вайт зразка поєдинків з Оскаром Рівасом та Джозефом Паркером переміг би в цьому бою.

Він не був таким жорстким бійцем, як зазвичай. Ділліан спробував технічно боксувати проти колишнього переможця Олімпіади та екс-чемпіона світу, який побудував довгу та успішну кар’єру за рахунок подібних ударів з такої дистанції. Мені дуже шкода Ділліана, але він молодий. Вайт здатний повернутися. Йому треба переосмислити деякі речі», – заявив Хей у коментарі каналу iFL.TV.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.