Редкач: «Лукашенко все життя буде сьорбати лайно повною ложкою»

34-річний український боксер напівсередньої ваги Іван Редкач прокоментував акції протесту в Білорусі.

«У Лукашенка був шанс увійти в історію, як перший і, швидше за все, єдиний диктатор на пострадянському просторі, який добровільно віддав владу в результаті вільних виборів.

Стати таким справжнім батьком нації, оточити себе повагою, пити чай з малиновим варенням і раз на місяць розповідати журналістам байки про те, як він спілкувався з президентами різних держав.

Але замість ось такої щасливої ​​старості, він вибрав шлях стати батьком шакалів, які нишпорять по містах Білорусі, б’ють людей, затримують, катують. Тепер він замість чаю з малиновим варенням буде все життя сьорбати лайно повною ложкою», – написав Редкач в Instagram.

Нагадаємо, після чергової перемоги Олександра Лукашенка на президентських виборах, по всій Білорусі люди вийшли на вулиці, вимагаючи скасувати результати, бо вважають їх сфальсифікованими. Протестувальників жорстко розганяють правоохоронні органи, використовуючи світлошумові гранати і гумові кулі.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.