Пулєв: «Побився би із Вайтом після того, як поб’ю Джошуа»

Претендент на чемпіонські пояси за версіями WBA Super, IBF та WBO Кубрат Пулєв (26-1, 13 КО) висловив думку щодо майбутнього бію між британцем Ділліаном Вайтом (27-1, 18 КО) та росіянином Алєксандром Повєткіним (35-2-1, 24 КО).

Болгарський ветеран зізнався, що його симпатії будуть на боці боксера від РФ.

«Дуже цікавий бій дуже хороших боксерів. Повєткін був дуже хороший серед любителів. Так, професійний бокс – це інший вид спорту. І всі знають, що Вайт – 100% професіонал. Думаю, їх шанси рівні. Але сподіваюся, що переможе Повєткін. Ми з ним знайомі. Він класний мужик та не любить багато базікати зайвого.

З іншого боку Вайт – той ще базіка. Постійно тріпається, від нього раз у раз чути купу всякого ла**а. Весь час тріпається, тріпається, тріпається. Ні, я таке не люблю. Я б побився із Вайтом після того, як поб’ю Ентоні Джошуа та відберу його титули. Хочу не просто з ним побитися, але і яскраво його вирубати. Можу йому це навіть пообіцяти», – заявив Пулєв.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.