Усік поділився цілями та завданнями своєї компанії USYK17 Promotions

33-річний боксер важкої ваги Алєксандр Усік, який нещодавно організував промоутерську компанію USYK17 Promotions, розповів про плани своєї організації.

Нагадаємо, сьогодні, у суботу 1 серпня, в Києві проходить дебютний боксерський івент компанії USYK17 Promotions. Усік заявив, що у його компанії плани більш ніж честолюбні.

«Ми починаємо свій шлях, перший крок. Надалі ми також будемо шукати перспективну молодь по Україні та привозити з-за кордону інших хлопців, щоб наша молодь росла. Потім наші хлопці будуть підкорювати Європу, світ, Азію, інші континенти.

У вас питання: «Чи є перспектива?» Якщо ми почали вже працювати, значить, ми кудись дійдемо. Найголовніше, що у нас є бажання, є сильна команда, яка рветься вперед. Перед нами гора. Ми не знаємо, що за горою, але ми заберемося на цю гору та підемо далі або проб’ємо цю гору. Ми почали свій шлях, ви пізніше побачите результат. Чи можемо ми конкурувати? Звичайно, ми можемо конкурувати. Ми станемо кращими! Тому що ми вже кращі», – розповів Усік напередодні проведенням першого вечора боксу від USYK17 Promotions.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.