20 років тому Костя Цзю переміг Хуліо Сесара Чавеса (відео)

У липні 2000 року Костя Цзю в статусі чемпіона світу в 1-й напівсередній вазі вийшов на ринг проти багаторазового чемпіона в декількох дивізіонах Хуліо Сесара Чавеса, якому на той момент було 38 років. Експерти не давали мексиканцю жодного шансу, багато букмекерів навіть не приймали ставки на цей бій.

На початку 6-го раунду Чавес вдарив Цзю в пах, рефері зняв з мексиканця очко. Відразу ж після продовження бою Цзю двійкою потрапив в голову Чавесу, і той опинився на підлозі. Мексиканець встав на рахунок 7, бій продовжився.

Цзю відразу ж накинувся на супротивника, але Чавес почав сам атакувати. У розміні Цзю досяг успіху більше – значна частина його ударів потрапила в ціль. Цзю затиснув Чавеса біля канатів і почав добивати. Кут Чавеса втрутився, і рефері зупинив бій. Команда Цзю, не чекаючи офіційного оголошення результату, пішла з рингу, побоюючись вболівальників Чавеса.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.