Девіс: «Я нокаутував Редкача майже в кожному з раундів»

Регулярний чемпіон світу за версією WBA у легкій вазі Джервонта Девіс (23-0, 22 KO) пояснив свій відхід зі спарингу проти українського напівсередньоваговик Івана Редкача (23-5-1, 18 КО).

Крім цього, 25-річний американський боксер заявив, що українцеві краще боксувати у легкій вазі.

«Не знаю, що відбувається з Іваном Редкачем. Мені довелося вибачитися перед Елом Хеймоном за те, що я так сильно його побив. Про що ж я – якщо ви когост так сильно побили, то ви йдете зі спарингу. Саме це я і зробив. Я нокаутував його майже в кожному з раундів. Тому, як тільки ви розумієте, що ваш суперник нічого не може з вами зробити, то ви не отримаєте ніякої користі від такого спарингу і виходьте із рингу.

Я не думав, що він дружить з Лео Санта Крусом (наступний суперник Девіса, бій з яким відбудеться у легкій вазі 24 жовтня цього року. – прим. BoxingNews). Ми також повинні були спарингуватися з ним відразу після цього. Однак, йому потрібно скинути вагу. Він не повинен битися у 147 або 140 фунтах. Так, легка вага для нього», – цитує Девіса Boxingnews24.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.