Владислав Мельник — Іса Чанієв (анонс і прогноз)

У четвер, 23 серпня, в Мінську відбудеться вечір боксу, головною подією якого стане поєдинок у 10-раундовому форматі між українським легковаговиком Владиславом Мельником і росіянином Ісою Чанієвим.

21-річний Владислав Мельник виступає на професійному рингу з 2017 року. За цей час провів 12 поєдинків, в яких здобув 11 перемог і зазнав однієї поразки. Шість вікторій були достроковими, єдине фіаско Влада відбулося в 2018 році, тоді його перебоксував на той час непереможений Мішико Беселія.

Останній раз виходив у ринг Мельник в грудні 2019 року. Той бій став для нього першим виїзним, адже раніше Владислав завжди боксував в Україні. Незважаючи на поєдинок в чужих стінах, українець в Гамбурзі зміг нокаутувати міцного німця Едгара Вальта.

У майбутньому бою Мельник битиметься з, можливо, найсерйознішим опонентом у своїй кар’єрі. Принаймні, станом на сьогодні. 27-річний Іса Чанієв вже п’ять років виступає в професіоналах. У його послужному списку 16 поєдинків, з них 13 завершилися перемогами, ще тричі росіянин виявився слабшим за своїх суперників. Відсоток перемог нокаутом у Чанієва досить невеликий. Як і Мельник, достроково він переміг шість разів, а одного разу і сам був вкладений спати.

Також цікаво, що два своїх останніх бої Іса програв. Обидва відбулися в 2019 році. Спочатку в лютому, в бою за вакантний титул чемпіона світу за версією IBF, його нокаутував ганець Річард Коммі, а потім в жовтні росіянин Павло Маліков отримав підтримку більшості суддів після фінального гонгу.

Рекомендована ставка — перемога Владислава Мельника за очками. Перемогти іменитого росіянина буде непросто, але Владислав має для цього всі передумови. Ймовірно, бій пройде всю дистанцію, а далі все буде залежати від об’єктивності суддів. Допомогти перспективному українцеві повинен і той факт, що Чанієв знаходиться на невдалій серії з двох поразок. Чому б не продовжити її?

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.