Зав’ялов: «Усик – найяскравіша зірка українського боксу»

Президент Ліги професійного боксу України Михайло Зав’ялов поділився думкою про перспективи промоутерської компанії Usyk 17 Promotion і розвитку боксу в Україні.

«Усик сам боксує, він наш перший абсолютний чемпіон світу, людина, яка завоював Кубок Мохаммеда Алі. Він зараз найяскравіша зірка українського боксу. Я думаю, що на його компанію народ буде йти. Найголовніше, що спонсори також проявлять щедрість і допомагатимуть розвивати компанію.

Кожна нова компанія – це плюс професійного боксу в Україні. Ось зараз молодий менеджер Влад Єлісєєв створив компанію Top Boxing Generation і робить багато боїв Україні, розігрує чемпіонські пояси, проводить бої дебютантів. Так і відбираються майбутні зірки.

Я вважаю, що коронавірус, звичайно, всіх підкосив, але розвиток професійного боксу у нас йде за планом. Ось у нас зараз за місяць 3-4 турніри буде. Дай Бог, щоб коронавірус закінчився, були хороші бої, знаю, що К2 хочуть восени робити великі бої для Берінчика і Митрофанова, тому глядачам буде, що подивитися», – сказав Зав’ялов.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.