Українці Скороход, Фаніян і Шевадзуцький проведуть бої в Києві (анонс і прогноз)

У середу, 1 липня, в Києві відбудеться великий вечір боксу, який буде розділений на два шоу. Спочатку пройдуть шість поєдинків Ліги жіночого боксу, а потім п’ять боїв чоловіків в програмі Sparta Boxing Promotions. Найбільш цікавими обіцяють бути поєдинки українців Арама Фаніяна, Станіслава Скорохода та Ігоря Шевадзуцького.

23-річний Фаніян виступає на професійному рингу з 2014 року, провів 17 боїв, в яких здобув 16 перемог і зазнав однієї поразки. Його суперником буде Надзір Бакшиєв, у якого за спиною 17 поєдинків, але тільки п’ять завершилися перемогами і жодного разу не було дострокової.

Станіслав Скороход буде битися з іншим українцем Владиславом Танцюрою. У Танцюри в пасиві п’ять поразок при двох перемогах. Але якщо ви вважаєте Бакшиєва і Танцюру «мішками», то, ймовірно, поспішили з висновками. Найцікавіше буде спостерігати за суперником Ігоря Шевадзуцького.

Непереможений Шевадзуцький проведе лише четвертий бій, але рівень опозиції все одно розчаровує. Досвідчений Ігор Пилипенко бився вже 56 разів, і 49 з них програв. Двічі в його боях була зафіксована нічия і лише п’ять разів судді присудили йому перемогу.

Рекомендована ставка — дострокові перемоги Фаніяна, Скорохода і Шевадзуцького. Тут навіть нічого аргументувати не доводиться. Суперники – мішки для биття, без перебільшення, і єдиний плюс для фаворитів – набивання кількості перемог в графі особистого рекорду.

Представляємо вашій увазі список всіх пар файткарду в програмі шоу від Sparta Boxing Promotions.

Арам Фаніян — Надзір Бакшиєв

Станіслав Скороход — Владислав Танцюра

Андрій Ісаков — Вадим Костючок

Ігор Шевадзуцький — Ігор Пилипенко

Богдан Штонда — Ігор Катруха.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.