Шелестюк: «Вирішуємо всі питання з промоутером на судовому процесі»

34-річний український боксер Тарас Шелестюк (18-0, 10 КО) розповів про ситуацію зі своїм промоутером.

«Переходячи в професіонали, я був готовий відразу битися за чемпіонський титул. Але коли я підписував контракт, менеджер і промоутер пообіцяли мені чемпіонський бій через 2 роки. Це було в 2013 році, тобто в 2015 я повинен був битися за пояс.

Це не було прописано в контракті, а тут все чітко – якщо цього немає, значить не можеш нічого вимагати. У 2015 виграв регулярний пояс, а в 2016-му був 6-м у рейтингу, але робота промоутера залишає бажати кращого.

Як ви бачите, на даний момент мене немає в рейтингах. Це не проблема, з хорошим промоутером можна за один бій потрапити до топ-10 і вийти на титульний бій або на поєдинок за звання претендента, ну 1-2 бої.

Зараз мої відносини з промоутером чисто робочі. Останній бій, як ви знаєте, я провів 31 січня, а контракт повинен був закінчитися 1 березня, але мій промоутер сказав, що він не закінчується і намагається його продовжити.

Загалом, ми все вирішуємо на судовому процесі», – сказав Шелестюк в інтерв’ю спортивному журналу PLAYPRO.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.