55 років одному з найбільш легендарних фото в історії боксу

25 травня 1965 року відбувся другий бій між Мухаммедом Алі і Сонні Лістоном. Всупереч прогнозам букмекерів Алі нокаутував противника менше ніж через дві хвилини після початку бою. Лістон звалився на настил рингу після непомітного удару, в шаленстві Мухаммед відмовився йти в нейтральний кут, схилившись над суперником, він закричав: «Вставай і бийся, ти – покидьок. Адже всі вважають тебе таким поганцем! Так ніхто не повірить в це!». Саме в цей момент і була зроблена історична фотографія, яка відома практично всім фанатам боксу.

Рефері – колишній чемпіон світу Джерсі Джо Волкотт – намагався змусити Алі відійти в нейтральний кут, замість цього чемпіон танцював на рингу з піднятими вгору руками. Потім сталася плутанина, Волкотт нарешті домігся від Мухаммеда, щоб він пішов в нейтральний кут. Весь витрачений на це час суддя не відкривав рахунок. Лістон насилу піднявся, і бій продовжився, але потім Нет Флейшнер – редактор журналу The Ring – покликав суддю і повідомив йому, що Лістон знаходився на настилі рингу 17 секунд. Волкотт розвів боксерів по кутах, і поєдинок був офіційно закінчено.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.