Володимир Кличко розповів, як їх з Віталієм вмовляли побитися між собою

Легендарний український супертяж Володимир Кличко розповів, коли вперше в професійній кар’єрі відмовився вийти в ринг проти свого брата, «Вічного» чемпіона світу за версією WBC Віталія Кличка. Це сталося під час його виступів за німецький боксерський клуб у Фленбурзі.

«Клуб організував дві товариські зустрічі проти національної команди України, в якій виступав Віталій. Земляки приїхали з Києва автобусом, і ми всі разом поїхали на поїзді в напрямку Північного моря. Тренер розповів про перебіг подій і записав мене в клуб Фленбурга, а Віталія – ​​в національну команду в якості суперника в моїй вазі.

Але про це не могло бути й мови. Ми пообіцяли мамі ніколи не битися один проти одного. І тримали слово. Ми ніколи б не це не пішли. І хоча тренер разом зі спонсором намагалися нас переконати, їм це не вдалося.

«Це всього лише виставковий бій», – говорили вони. Навіть в показових боях ми не піднімемо кулаки один на одного, відповіли ми. «Вам потрібно просто прикидатися», – наполягали вони. Але і цього ми не хотіли. «Тоді ми будемо обманювати глядачів». На щастя, вони змирилися з нашим рішенням і поставили нас на бої з більш легкими суперниками», – написав Кличко у своїй книзі «Управління викликами: як застосовувати спортивну стратегію в житті і бізнесі».

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.