Екс-тренер росіянина Повєткіна зізнався в зриві поєдинку проти Володимира Кличка

Американський фахівець Тедді Атлас розповів про епізод зі своєї співпраці з російським боксером Алєксандром Повєткіним.

Атлас зізнався, що у 2009 році він не дозволив тодішньому своєму підопічному вийти в ринг проти українського чемпіона. Причина – він розумів, що у Повєткіна проти Кличка-молодшого шансів зовсім немає.

«В мене було тверде переконання, що нам бій з Кличком не потрібен, навіть якщо мені добре заплатять. Я хотів Алєксандра навчити, зробити його краще, в цьому полягала моя робота, робити його сильніше як боксера. Він мене для цього найняв. Я знав, що Повєткін ще не готовий. У Кличка було 55 боїв, у Саші – 17. Кличко – два метри зросту, Повєткін – 188 см. Кличко важить 115 кг, Саша – 100-103. Там не було ніяких шансів. Тоді він був не готовий.

Я не хотів вести його на забій вже на самому початку нашого шляху. Так, я б отримав швидкі 200 тисяч доларів, але ні. Не таким чином. І ми продовжили тренуватися», – повідав Атлас у своєму YouTube-каналі.

Нагадаємо, у 2013 році, коли Атлас уже не працював з Повєткіним, такий бій все-таки відбувся, і перемогу в ньому здобув Кличко.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.