Шатернікова: «Ломаченко і Усик брали активну участь у створенні «Українських отаманів»

Віце-президент Національної ліги професійного боксу України Аліна Шатернікова розповіла про створення напівпрофесійної команди «Українські отамани».

«Це незабутні роки роботи. Ініціатором створення був голова Федерації боксу Володимир Продівус. Він домовився з керівництвом WBS про створення та участь клубу.

Після Олімпійських ігор у нас був тур з нашими чемпіонами: Усиком, Ломаченком, Гвоздиком, Беринчиком. Це був тур для популяризації цих боксерів. По суті, ми все придумували в автобусі.

Активну участь брали Вася Ломаченко і Саша Усик. Вони були креативниками. Ми пропонували назву команд, а Вася щось відкидав, щось брав. Назва «Українські отамани» – повністю вигадана Василем.

Коли розробляли форму, наш дизайнер намалював проект, а Вася з хлопцями вже коректували. Багато уваги було приділено деталям: де яка смужка повинна бути, якої довжини боксерські труси», – сказала в інтерв’ю Ukraine Boxing.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.